fbpx

O mnie

O mnie

Jestem przedsiębiorcą, trenerem biznesu, psychologiem sportowym, trenerem personalnym i konsultantem. Mam szczęśliwą i kochającą się rodzinę.

Ukończyłem AWF w Katowicach na kierunku Fizjoterapia, studiowałem tam również Wychowanie Fizyczne. Ukończyłem Studia Podyplomowe z Psychologii Przywództwa, a obecnie studiuje na kierunku Psychologia Sportu. Byłem i jestem uczestnikiem wielu kursów i szkoleń z tematyki sportowej, zdrowotnej, psychologii, zarządzania i rozwoju osobistego.
Na co dzień pracuję z:
- przedsiębiorcami i ludźmi biznesu,
- sportowcami i drużynami sportowymi,
- osobami chcącymi poprawić swoją sylwetkę
- osobami rozwijającymi swój mental

Oprócz tego zarządzam swoimi przedsiębiorstwami, jak również prowadzę szkolenia, konsultacje oraz Treningi w moim Studio Treningowym MBA.

Moją Pasją i wielkim zainteresowaniem jest sport i trenowanie ludzi zarówno pod kątem sportowym jak i mentalnym i wspomaganie ich w dążeniu do ich celów.
Jestem Trenerem Personalnym z 13 letnim stażem (od 2009 roku ). W swojej pracy łącze doświadczenie fizjoterapeuty zdobyte podczas studiów, praktyk i pracy w gabinetach rehabilitacji, ze swoją życiową pasją, którą jest sport i kształtowanie sylwetki. Pracując w różnych klubach, jak również na własnej Sali Treningowej pomogłem ponad setce ludzi osiągnąć swoje cele treningowe, poprawić sylwetkę, zmodyfikować podejście do codziennego funkcjonowania oraz zmienić swoje życie na lepsze.

Jestem także aktywnym przedsiębiorcom, co również jest moją wielką Pasją. Prowadzę obecnie trzy firmy z sektora MSP. Pierwszą z nich otworzyłem w wieku 21 lat, działa w branży edukacyjnej i średnio miesięcznie zatrudniam w niej około 20 osób. 

AP-ENERGY

Jestem także aktywnym przedsiębiorcom, co również jest moją wielką Pasją. Oprócz Trenowaniem i Szkoleniem ludzi prowadzę jeszcze trzy firmy z sektora MSP. Pierwszą z nich otworzyłem w wieku 21 lat, działa w branży edukacyjnej, druga moja firma jest firmą Produkcyjną działającą w branży rolnej, jedna z największych w kraju w swojej sektorze. Trzecia i najmłodsza firma działa w branży home/kosmetycznej i jest pionierem na rynku w Polsce i Europie i jestem pewny że niedługo będzie o niej bardzo głośno. Każda firma osiąga wysokie przychody i każda z nich zatrudnia po około 10-20 osób. 

Wszystkie etapy tworzenia i zarządzenia biznesem przeżyłem sam na własnych doświadczeniach. Wszystkie sukcesy, jak również porażki, etapy tworzenia od kiełkującego pomysłu poprzez zatrudnianie ludzi i delegowanie im zadań, na tworzeniu struktur firmy i edukowaniu kadry zarządzającej kończąc.

Do wszystkiego co osiągnąłem doszedłem sam, własną pracą, bez niczyjej pomocy, niczyich pieniędzy ani znajomości.

To są moje główne osiągnięcia zawodowe. Ale przede wszystkim jestem szczęśliwym człowiekiem który realizuje swoje cele i marzenia w otoczeniu kochającej rodziny. Jeżeli tego naprawdę chcesz to dzięki mojej wiedzy i nabytemu doświadczeniu pomogę ci osiągnąć twoje cele, znaleźć właściwą ścieżkę rozwoju i spełnić marzenia. 

Edukacja i Rozwój dla każdego

Zapraszam cię do zapoznania się z moją ofertą